Nu met VideoAny V5

Eenmalige credits. Geen abonnementsdruk.

Zet tekst of afbeeldingen om in video’s van 3 tot 15 seconden met gegenereerd stereogeluid dankzij VideoAny V5 of MiniMax H3. Betaal één keer voor credits die nooit vervallen en creëer wanneer u wilt.

Geen terugkerende kostenTegoeden vervallen nooitOpwaarderen en blijven genereren

Kies een eenmalig creditpakket

Kies credits voor uw volgende project met VideoAny V5 of koop een grotere voorraad als u regelmatig produceert.

Alle opties worden één keer betaald

Flexibele opwaarderingen voor een project, campagne of productiebatch. Geen terugkerende kosten.

Eenmalige opwaardering

Creator Pakket

Voldoende credits voor het testen van prompts, variaties en eerste exporten.

1.500credits totaal

Alle credits zijn opgenomen in het basispakket

49 €

Eenmalige opwaardering · credits verlopen nooit

32,67 € / 1.000 creditsGeen automatische verlenging
VideoAny V53s · 480p · 30 credits per generatie≈ 50 generaties
MiniMax H33s · 480p · 30 credits per generatie≈ 50 generaties
VideoAny V43s · 720p · 120 credits per generatie≈ 12 generaties
VideoAny V32s · 50 credits per generatie≈ 30 generaties
VideoAny V24s · 60 credits per generatie≈ 25 generaties
Face Swap · Photo1× · 5 credits per afbeelding≈ 300 afbeeldingen
GPT Image 2 · 1K1K · 1 credits per afbeelding≈ 1.500 afbeeldingen
Seedance 2.05s · 75 credits per generatie≈ 20 generaties

Elke schatting gaat ervan uit dat u alle credits van het pakket gebruikt voor het betreffende model met de aangegeven instellingen.

Wat u ontvangt
  • Ruimte om te itereren alvorens het definitieve resultaat te kiezen
  • Credits vervallen nooit
  • Geen abonnement vereist
  • Gebruik in video-, beeld- en audiotools
  • Direct opwaarderen

Kaarten, cryptovaluta en creditcodes om in te wisselen.

1 500 Credits. Hulp nodig? Contacteer de ondersteuning

Eenmalige opwaardering

Momentum Pakket

De meeste makers kiezen hiervoor wanneer ze voldoende credits willen om vandaag nog te kunnen blijven genereren.

3.800credits totaal

3.200 basiscredits + 600 bonuscredits

+600 Bonus
99 €

Eenmalige opwaardering · credits verlopen nooit

26,05 € / 1.000 creditsGeen automatische verlenging
VideoAny V53s · 480p · 30 credits per generatie≈ 126 generaties
MiniMax H33s · 480p · 30 credits per generatie≈ 126 generaties
VideoAny V43s · 720p · 120 credits per generatie≈ 31 generaties
VideoAny V32s · 50 credits per generatie≈ 76 generaties
VideoAny V24s · 60 credits per generatie≈ 63 generaties
Face Swap · Photo1× · 5 credits per afbeelding≈ 760 afbeeldingen
GPT Image 2 · 1K1K · 1 credits per afbeelding≈ 3.800 afbeeldingen
Seedance 2.05s · 75 credits per generatie≈ 50 generaties

Elke schatting gaat ervan uit dat u alle credits van het pakket gebruikt voor het betreffende model met de aangegeven instellingen.

Wat u ontvangt
  • Het pakket van €99 biedt ongeveer 2,5 keer zoveel credits als dat van €49, voor ongeveer het dubbele van de prijs
  • Credits vervallen nooit
  • Geen abonnement vereist
  • Inclusief 600 bonuscredits
  • Optimale prijs-kwaliteit voor een serieus startproject

Kaarten, cryptovaluta en creditcodes om in te wisselen.

3 800 Credits. Hulp nodig? Contacteer de ondersteuning

Aanbevolen

Beste balans

Creditpakket van €199

Ruime eenmalige tegoeden voor teams en studio's die hun productie opschalen.

9.000credits totaal

7.000 basiscredits + 2.000 bonuscredits

+2.000 Bonus
199 €

Eenmalige opwaardering · credits verlopen nooit

22,11 € / 1.000 creditsGeen automatische verlenging
VideoAny V53s · 480p · 30 credits per generatie≈ 300 generaties
MiniMax H33s · 480p · 30 credits per generatie≈ 300 generaties
VideoAny V43s · 720p · 120 credits per generatie≈ 75 generaties
VideoAny V32s · 50 credits per generatie≈ 180 generaties
VideoAny V24s · 60 credits per generatie≈ 150 generaties
Face Swap · Photo1× · 5 credits per afbeelding≈ 1.800 afbeeldingen
GPT Image 2 · 1K1K · 1 credits per afbeelding≈ 9.000 afbeeldingen
Seedance 2.05s · 75 credits per generatie≈ 120 generaties

Elke schatting gaat ervan uit dat u alle credits van het pakket gebruikt voor het betreffende model met de aangegeven instellingen.

Wat u ontvangt
  • Ontworpen voor batchproductie en herhaalde iteraties
  • Credits vervallen nooit
  • Geen abonnement vereist
  • Inclusief 2000 bonuscredits
  • Opschalen zonder maandelijkse facturatie

Kaarten, cryptovaluta en creditcodes om in te wisselen.

9 000 Credits. Hulp nodig? Contacteer de ondersteuning

Studiovolume

Creditpakket van €999

Eenmalige tegoeden voor grote volumes voor teams en studio's die hun productie opschalen.

80.000credits totaal

60.000 basiscredits + 20.000 bonuscredits

+20.000 Bonus
999 €

Eenmalige opwaardering · credits verlopen nooit

12,49 € / 1.000 creditsGeen automatische verlenging
VideoAny V53s · 480p · 30 credits per generatie≈ 2.666 generaties
MiniMax H33s · 480p · 30 credits per generatie≈ 2.666 generaties
VideoAny V43s · 720p · 120 credits per generatie≈ 666 generaties
VideoAny V32s · 50 credits per generatie≈ 1.600 generaties
VideoAny V24s · 60 credits per generatie≈ 1.333 generaties
Face Swap · Photo1× · 5 credits per afbeelding≈ 16.000 afbeeldingen
GPT Image 2 · 1K1K · 1 credits per afbeelding≈ 80.000 afbeeldingen
Seedance 2.05s · 75 credits per generatie≈ 1.066 generaties

Elke schatting gaat ervan uit dat u alle credits van het pakket gebruikt voor het betreffende model met de aangegeven instellingen.

Wat u ontvangt
  • Ontworpen voor serieproductie en herhaalde iteraties
  • Tegoed vervalt nooit
  • Geen abonnement vereist
  • Inclusief 20.000 bonuscredits
  • Opschalen zonder maandelijkse facturatie

Kaarten, cryptovaluta en creditcodes om in te wisselen.

80 000 Credits. Hulp nodig? Contacteer de ondersteuning

Een creditcode ontvangen?Verzilver credits met een code voordat je een pakket kiest, of maak een gereserveerde code om ze naar een andere VideoAny-gebruiker te sturen.Credits claimen/Credits sturen

Schat uw verbruik vóór aankoop

Schat hoeveel credits u nodig hebt om te genereren met VideoAny V5, MiniMax H3 en andere modellen. Kies vervolgens het pay-as-you-go-pakket dat past bij uw geplande werk.

Creditcalculator

De schatting gebruikt de getoonde modelinstelling en het credittarief. Controleer vóór het genereren altijd de actuele kosten in de creatietool.

VideoAny V5 en MiniMax H3 genereren video’s met stereogeluid. De schattingen gelden voor video’s van 3 seconden in 480p, tegen 30 credits per generatie. Langere video’s verbruiken meer credits.

Generatietype
1–100.000

Snelle aantallen

Alleen ter indicatie. Modeltarieven en instellingen kunnen veranderen; controleer vóór het genereren de actuele creditkosten in de creatietool.

Huidig aanbevolen pay-as-you-go-pakket

Creator Pakket

49 €

Verwacht verbruik1.500 / 1.500 credits
Benodigde credits1.500
Resterende credits0

Vergelijk de cijfers die ertoe doen

Vergelijk eenmalige prijzen, het totale aantal credits en bonuscredits, de kosten per credit en het geschatte aantal generaties met VideoAny V5, MiniMax H3 en andere modellen.

PakketdetailCreator PakketMomentum PakketCreditpakket van €199AanbevolenCreditpakket van €999
Totale credits1.5003.8009.00080.000
BonuscreditsGeen+600+2.000+20.000
Totale prijs49 €99 €199 €999 €
Effectief / 1.00032,67 €26,05 €22,11 €12,49 €
VideoAny V53s · 480p · 30 credits per generatie50 generaties126 generaties300 generaties2.666 generaties
MiniMax H33s · 480p · 30 credits per generatie50 generaties126 generaties300 generaties2.666 generaties
VideoAny V43s · 720p · 120 credits per generatie12 generaties31 generaties75 generaties666 generaties
VideoAny V32s · 50 credits per generatie30 generaties76 generaties180 generaties1.600 generaties
VideoAny V24s · 60 credits per generatie25 generaties63 generaties150 generaties1.333 generaties
Face Swap · Photo1× · 5 credits per afbeelding300 afbeeldingen760 afbeeldingen1.800 afbeeldingen16.000 afbeeldingen
GPT Image 2 · 1K1K · 1 credits per afbeelding1.500 afbeeldingen3.800 afbeeldingen9.000 afbeeldingen80.000 afbeeldingen
Seedance 2.05s · 75 credits per generatie20 generaties50 generaties120 generaties1.066 generaties

De voorbeelden gebruiken de getoonde modelinstelling en het credittarief. Geschatte aantallen worden naar beneden afgerond. Werkelijke kosten kunnen per instelling verschillen; controleer ze vóór het genereren in de creatietool.

Vragen vóór aankoop

Duidelijke antwoorden over eenmalige pakketten, creditverbruik en de bovenstaande schatting.

Ja. Jaarlijkse, maandelijkse en verbruiksafhankelijke opties zijn allemaal eenmalige kredietpakketten zonder automatische verlenging.

Klaar om te beginnen met creëren?

Creëer met VideoAny V5 dankzij een eenmalig creditpakket. Betaal één keer, behoud uw credits en genereer wanneer de inspiratie toeslaat.

Terug naar de creditpakketten